Kurs dla uczniów klas 4 – 7 SP
Czego uczymy?
Utrwalamy znajomość gramatyki. Pokazujemy jej zastosowania w języku mówionym. Rozwijamy słownictwo. Kładziemy nacisk na samodzielne konstruowanie ustnych wypowiedzi.
Jak uczymy?
Ciekawie i inspirująco! Sięgamy po filmy, karty obrazkowe, piosenki, rymowanki, żeby uruchomić wyobraźnię uczniów i dzięki temu pomóc im przyswoić nowy materiał.
WAŻNE
Po każdych zajęciach rodzic otrzymuje informację zwrotną o postępach dziecka w nauce (odrobionych pracach domowych, pracy na lekcji, wynikach kartkówek, ustnych wypowiedziach oraz ewaluacji).

Kurs dla uczniów klas 4 – 7 SP
Cena kursu
2700 zł
+ opłata za pakiet materiałów (170 zł – płatne przy pierwszej racie)
Płatność ratalna
- płatność w dziesięciu ratach miesięcznych – 270 zł
- płatność w pięciu ratach – 540 zł
- płatność w dwóch ratach – 1350 zł