Skip to content
Menu

Hi there!

school-leczna-3

Nazywam się Justyna Miś i na co dzień pomagam moim uczniom zakochać się w języku angielskim. Robię to, prowadząc od wielu lat szkołę Success School. Nie pamiętam, kiedy rozpoczęła się moja przygoda z nauką języków. Prawdopodobnie zaraz po urodzeniu. Nic więc dziwnego, że nie wyobrażałam sobie innych studiów niż filologia angielska.

Już na studiach zaczęłam pracować jako lektor. Pierwszy semestr, pierwsza lekcja, pierwsi uczniowie i… to było to! Znalazłam to, co chcę w życiu robić! Ale na spełnienie mojego największego marzenia musiałam poczekać do 2011 roku. Wtedy to otworzyłam własną szkołę językową.

Uczę angielskiego od 22 lat. Jestem nauczycielem dyplomowanym i egzaminatorem. Pomagam zakochać się w języku Szekspira na kursach indywidualnych i grupowych w mojej szkole oraz w szkole publicznej.

Dlaczego odnoszę sukcesy ze Success School? To akurat jest jasne jak słońce! Dzieje się tak, ponieważ naprawdę uwielbiam to, co robię.

A co robię, kiedy nie uczę innych? Podróżuję, wykorzystując przy tym znajomość angielskiego. Każde jego słowo jest dla mnie ogromnym oknem na świat i okolice.

IMG_3993

Dołącz do nas!